10GBase-SR SFP+ радиоприемник, 10G 850nm MMF, до 300 метра, съвместим със Cisco SFP-10G-SR, Meraki MA-SFP-10GB-SR, Ubiquiti UniFi UF-MM-10G, Fortinet, Mikrotik, Netgear, D-Link, Supermicro, TP-Link и други.
Новинка

10GBase-SR SFP+ радиоприемник, 10G 850nm MMF, до 300 метра, съвместим със Cisco SFP-10G-SR, Meraki MA-SFP-10GB-SR, Ubiquiti

BGN 15.19

Налично

Скорост на пренос на данни : 10ГР.Дължина на вълната : 850 нм; Обсега : до 300 м. Вида влакна : Двойно многорежимное влакна, LC OM3/OM4.Съвместим със Cisco SFP-10 G-SR, Meraki MA-SFP-10 GB-SR, Ubiquiti UF-MM-10 G, Mikrotik, Fortinet, D-Link, Supermicro и други.Ние сме професионален производител и приемаме индивидуални поръчки.При необходимост, моля свържете се с нас за получаване на индивидуално артикул в съответствие с вашите нужди.Продуктите ще бъдат изпратени от Китай.

Основни характеристики

Може и да ви хареса